+420 704 486 716

%
Průměrný výnos
Uzavřených obchodů
Dlouhodobých klientů​
Nemovitostí ve správě
mil. Kč
Celkový obrat
týdnů
Průměrná doba realizace prodeje
týdny
Průměrná doba realizace pronájmu

Bytek - Váš osobní průvodce světem realit

Ing. Lucie Mekhail

Obchod je mou vášní… a vždy byl. Z nemovitostí se stala postupem času srdcová záležitost. A to je dle mého názoru primární aspekt pro klienta této zvláštní doby na trhu – neberu svou práci jako denní rutinu, ale jako každodenní výzvu porazit sama sebe – v oblasti profesionality, pečlivosti, kreativity a obchodních strategií. Jako srdcař Vám mohu nabídnout absolutní komfort – starosti ohledně nemovitostí a investic přenechejte mně a Vy si v pohodě užívejte benefitů, které Vám přinesou.

Protože nejsem společnost s velkým jménem a monstrózním marketingem, je pro mě právě Vaše reference více než důležitá. Pracuji exkluzivně s klienty na základě referencí.

 

Zastávám pozici Senior Consultanta v nadnárodní poradenské společnosti, která stojí po boku největších českých i zahraničních investorů. To považuji v mé dosavadní kariéře za jednu z nejlepších příležitostí učit se novým věcem a možnost objevit v nemovitostech úplně nové obzory. Dnes své zkušenosti zhodnocuji se svými dlouhodobými klienty a pracuji exkluzivně pouze na základě referencí. Věřím, že i Vám může být naše spolupráce přínosná.

Psali o mně, napsala jsem

Psali o mně,
napsala jsem

Aktuálně v nabídce

Prodej

Vila Nebušice

Prodej luxusní vily s vyhřívaným bazénem a zenovou zahradou na lukrativní adrese v pražských Nebušicích. Novostavba z roku 2019 svým velkorysým dispozičním členěním 6kk se třemi koupelnami a garáží pro dvě auta plní požadavky i těch nejnáročnějších parametrů pro bydlení. Novostavba z roku 2019 je kompletně zařízena s citem pro detail a vysokými nároky na použité materiály.

Cena na vyžádání

Prodej

Bytová jednotka Liberec

Komfortně dispozičně uspořádaná bytová jednotka 2+1 v kompletně revitalizovaném cihlovém bytovém domě v centrální lokalitě Liberce.

Cena na vyžádání

Prodej

Rodinný dům v Mnichovicích u Prahy

Rodinný dům uprostřed zeleně s dojezdovou vzdáleností 25 min do centra Prahy, podlahová plocha 195 m2, dispozičně řešen jako 5+kk. Lokalita Mnichovice disponuje vlakovým spojením a výborným napojením na D1.

Cena: 8 990 000 Kč

Reference

Veškeré reference jsou na vyžádání ověřitelné. 

Reference

Veškeré reference jsou na vyžádání ověřitelné. 

Co nabízím

Nabízím osobní profesionální přístup ke každému jednotlivému případu, ať už se jedná o tržní odhad Vaší nemovitosti, prodej, pronájem a nebo nákup či střednědobou strategii v oblasti investic do nemovitostí. Proč právě já? Protože mé zkušenosti jsou širokoúhlé – pronájmy v renomované společnosti Engel Voelkers, investiční management pro malé a středním investice objemy 5-30 Mil. Eur, exkluzivní prodej bytových jednotek a rodinných domů pro developerskou společnost, osobní aktivity v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí. Tyto zkušenosti ve spojení s osobním přístupem Vám jistě namíchají ten nejvýnosnější nemovitostní koktejl ve spojení s komfortem a profesionalitou.

Nákup a prodej
nemovitosti

Nabídka Odhadu Tržní Nemovitosti zdarma je již standardem každé renomované realitní společnosti. Ani já nejsem výjimkou a navíc Vám ráda nabídnu konzultace ohledně dalšího postupu. Aktuálně sice trh prodeji nemovitostí velice fandí, ale jako každý trh, i tento podléhá výkyvům. Proto opravdu stojí za to zastavit se a reálně se věnovat různým možným cestám a vyhodnotit pro Vás tu nejlepší. Nikdy neberu obchodní případ jako „jeden z dalších“, ale jako mou osobní záležitost s důrazem na úspěšnost transakce a spokojenost klient. Každý jeden obchod je unikát.

Pronájem
nemovitosti

I v oblasti pronájmů není pečlivosti na zbyt, tato transakce se může na první pohled zdát jednoduchá, nicméně najít vhodného nájemce, který bude včas platit a nevrátí Vám zpět kůlničku na dříví a nebo sekyrku uprostřed obývacího pokoje, se mnohdy jeví jako nadlidský výkon. Neméně důležité je kvalitní zpracování smluvní dokumentace a předání bytu. Jako další službu navíc mohu nabídnout dlouhodobou správu Vašeho bytu včetně oprav, údržby či komunikace s nájemníky. Vaše absolutní spokojenost je mou trefou do černého.

Investice
do nemovitostí

Osobní zkušenost je to, co mohu v této oblasti nabídnout. Ano, i já investuji, nakupuji, rekonstruuji a prodávám. Pokud tedy vidíte budoucnost svých investic právě v této oblasti vězte, že budu Váš případ brát jako svůj osobní a Vaše nemovitosti nadprůměrně zhodnotím.

Máte na svém spořícím účtu volné prostředky a nelíbí se vám jejich mizivé zhodnocení? Pojďme s tím něco udělat! 

Pojďme se potkat

Ráda za Vámi kamkoliv přijedu a nebo Vás pozvu na výbornou kávu. Věřím, že společně nalezneme to nejlepší řešení a Vy si budete moci udělat pomyslnou fajfku do kolonky Moje Nemovitosti.

Pojďme se potkat

Ing. Lucie Mekhail

Realitní expertka

Ing. Lucie Mekhail

Realitní expertka